Vakıfbank'tan 59. Yıl Şerefine %0.59’dan Başlayan Faiz Oranlı Krediler

09/04/2013

VakıfBank, 59. kuruluş yıldönümünün mutluluğunu, müşterilerine sunduğu avantajlı ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi ile paylaşıyor.

VakıfBank, 59. kuruluş yıldönümünün mutluluğunu, müşterilerine sunduğu avantajlı ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi ile paylaşıyor.  Banka, 59. yıla özel %0.59’dan başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranı, %0.76’dan başlayan taşıt kredisi faiz oranı ce % 0.74’ten başlayan konut kredisi faiz oranı ile müşterilerinin yaza girmeden tüm eksiklerini tamamlamayı amaçlıyor.

59 yıllık birikimiyle Türkiye’de bankacılık sistemine farklı bir anlayış getiren ve “halden anlayan” banka konseptiyle faaliyetlerini sürdüren VakıfBank otomobil, konut ve diğer tüm ihtiyaçlar için heyecanla beklenen kuruluş yıldönümüne özel geleneksel kredileriyle, müşterilerinin mutluluğunu artırmayı hedefliyor.

59. yıl Şerefine %0.59’dan Başlayan Faiz Oranları

VakıfBank, “Geleneksel Kuruluş Yıldönümü Kredisi” ile müşterilerine, %0.59’dan başlayan kredi faiz oranları ve 60 aya varan vade seçenekleriyle 40 bin TL’ye kadar her türlü ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunuyor.

Ev Almanın Tam Zamanı

Sarı Panjur Ev Kredileri ile yüzbinlerce müşterisini ev sahibi yapan VakıfBank, kuruluş yıldönümüne özel konut kredisi ve konut kredisi borç transferi kampanyalarında %0.74’ten başlayan konut kredisi faiz oranları ve 240 aya kadar vade seçenekleri sunuyor. Konut kredisi kullananlar geri ödemeleri aylık ya da 3 ayda bir ödemeli eşit taksitli ya da değişken taksitli gerçekleştirebildiği gibi, ödemelere 3 ay sonra başlama şansına da sahip oluyor.

Baharın Tadını Çıkarmak İsteyenlere Taşıt Kredisi

Güzel havaların tadını yeni otomobilleriyle çıkarmak isteyenler ise 60 aya varan vade seçenekleri ve %0.76’dan başlayan taşıt kredisi faiz oranlarıyla sıfır kilometre otomobillerine kavuşuyor. Kredi tahsis ücreti içermeyen otomobil kredisinden yararlanmak için kefil ve hayat sigortası zorunluluğu da aranmıyor. VakıfBank, Kuruluş Yıldönümüne Özel Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi kapsamında müşterilerine değişken taksitlerle geri ödeme imkanı sunuyor.

Kaynak: Forex