Akbank’tan İki Bayram Arası Ödemesiz Bayram Kredisi

22/05/2019

Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla artacak harcamalara kolaylık sağlamak isteyen Akbank, düşük faiz oranları ile 2 Bayram Arası Ödemesi Olmayan Kredi kampanyası başlattı.

Akbank'tan yapılan açıklamaya göre, kampanya kapsamında Akbank’tan ihtiyaç kredisi kullanacak müşterilerin kredilerinin ilk taksitini 3 aya kadar erteleyebilecekleri belirtilirken, 5 yıla varan vade seçeneklerinden yararlanabilecekleri kaydedildi.

Kampanya kapsamında kredi vadesinin toplam 60 ayı aşmaması gerekiyor. 3 ay erteleme kullanılacaksa kredinin en fazla 57 ay vadeli kullanılması gerekiyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, “Bayramın yaklaşması ve yaz döneminin de gelmesi ile beraber müşterilerimizin ihtiyaçlarının dolayısıyla da harcamalarının arttığı bir dönemdeyiz. Bayram alışverişi yapacak, sevdiklerini ziyaret edecek ya da tatile çıkacak müşterilerimiz için bütçelerine uygun farklı ödeme seçenekleri oluşturabilecekleri ve ayrıca 2 bayram arasında da hiç ödeme yapmayacakları bir kredi kampanyası sunuyoruz.” ifadelerini aktardı.

Akbank Bayram Kredisi Hesaplama

Akbank kredi kampanyası dahilinde %2.21’den başlayan faiz oranları sunuyor. Akbank’tan bayram kredi kampanyası kapsamında 50.000 TL tutarda 60 ay vadeli kredi hesaplama yapıldığında kredinin toplam geri ödemesi yaklaşık 93.000 TL’ ye denk geliyor. Aylık taksit tutarları ise 1.200 TL oluyor.

Kaynak: KrediPazarı