Emlak Konut Projelerinde Yüzde 0.60 Faizle Konut Kredisi

26/12/2018

Emlak Konut projeleri kapsamındaki konut ve işyerleri için 60 ay vadede faizsiz 120 vadede ise %0.60 faiz oranları ile konut kredisi kullandırıyor. Kampanyanın geçerli olduğu Emlak Konut projelerini KrediPazari.com araştırdı.

Emlak Konut uyguladığı konut kredisi kapsamında 60 ay vadeli satışlarda faizsiz konut kredisi kullandırırken 120 ay vadeli satışlarda %0.60 faiz oranı ile konut kredisi kullandırıyor. Ayrıca Emlak Konut tüm projelerinde geçerli peşin alımlarda %30 indirim uyguluyor.

Emlak Konut güncel olarak Başkent Emlak Konutları Projesinde en düşük 738 bin TL’den başlayan fiyatlarla konut kredisi kampanyasını uyguluyor. Nevşehir Emlak Konutlarında da en düşük satış fiyatı 446 bin TL olup konut kredisi kampanyası kullandırılıyor. Niğde Emlak Konutlarında minimum satış fiyatı 337 bin TL olarak konut kredisi kampanyasına dahil. Gebze Emlak Konutlarında ise 337 bin TL’den başlayan satış fiyatları ile konut kredisi kampanyası uygulanıyor.

Emlak Konut Kocaeli Körfezkent Çarşı ve İstanbul Kuzey Yakası Ofisleri projelerinde de geçerli olmak üzere 350 bin TL’den başlayan satış fiyatlarıyla faizsiz konut kredisi kampanyasından faydalandırıyor.

Kaynak: KrediPazarı