HalkBank Konut Kredisi Kampanyaları Neler?

13/11/2019

HalkBank farklı vade seçenekleri ve faiz oranları ile birçok bütçeye yönelik farklı konut kredisi seçenekleri sunuyor. Banka aynı zamanda %0.99 faiz oranı ile konut kredisi yapılandırma da yapıyor.

HalkBank konut kredisi ürünleri dahilinde Hesaplı Evim Konut Kredisi, Canım Evim Konut Kredisi ve Vefa Konut Kredisi gibi ürünlerle müşterilerinin farklı ihtiyaç ve bütçelerine yönelik kredi ürünleri sunuyor. Ürünlerin detayları ve faiz oranları şu şekilde.

Hesaplı Evim Konut Kredisi

HalkBank hesaplı evim konut kredisi faiz oranları dahilinde 500.000 TL’ ye kadar %0.99, 500.000 TL üzeri tutarlarda ise %1.19 faiz oranı uyguluyor. Banka ayrıca 15 yıl vadeye kadar konut kredisi kullandırıyor. Konut kredisinin yıllık maliyet oranı ise %12.8 seviyesinde yer alıyor.

HalkBank Konut Kredisi Yapılandırma

HalkBank k2019 Ağustos ayı öncesinde yüksek faiz oranı ile çekilen krediler için konut kredisi yapılandırma yapıyor. Bankanın konut kredisi yapılandırma oranı %0.99 şekilde. Yapılandırmanın karlı olabilmesi için erken ödeme ve yeni kredi dosya masraflarının da dahil ederek hesaplama yapılması gerekiyor.

Canım Evim Konut Kredisi

HalkBank canım evim konut kredisi ürünü kapsamında ise 15 yıla kadar tüm vadelerde %1.21 faiz oranı ile konut kredisi kullandırıyor. Kredinin yıllık maliyet oranları %15.8 düzeyinde.

Vefa Konut Kredisi

HalkBank Vefa Konut kredisi dahilinde Şehitlerimizin yakınları ile Malul/Muharip Gazilerimize yönelik özel avantajlı masrafsız konut kredisi sunuyor. Krediden sadece şahadet belgesi olan şehit yakınları (Anne, baba, eş ve çocuklar) ile muharip gazi ve malul gazi belgesi olan gazilerimiz ve bu belgeleri ibraz edebilen müşterilerimiz faydalanabiyor. Kredi dahilinde 10 yıl vadeye kadar %1.21 faiz oranı ile masraf ödemeden yararlanmak mümkün. Kredinin yıllık faiz maliyet oranı ise %15 seviyesinde.

HalkBank Konut Kredisi Hesaplama

HalkBank’tan kampanyalı 100.000 TL tutarda konut kredisinin 15 yıl vadede aylık taksit tutarları 1.185 TL’ ye denk geliyor. Kredinin toplam geri ödeme miktarı ise 213.000 TL oluyor.

Kaynak: KrediPazari