TEB’den Transfer Bayram Kredisi

31/07/2019

TEB müşterilerinin finansman ihtiyaçlarını karşılarken devam eden kredilerini de düşük faiz oranları ile 5 yıl vadeye kadar transfer edebilecekleri bayram kredisi ürünü kullandırmaya başladı.

Türk Ekonomi Bankası’ndan (TEB) yapılan açıklamaya göre banka yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla ihtiyaçlarını karşılamak üzere kredi kullanmak isteyen veya kredi borçlarını tek bir yerde toplayıp rahat etmek isteyen müşterileri için yeni bir kampanya başlattı.

31 Ağustos'a kadar devam edecek kampanya boyunca kredi borcunu TEB'e transfer edenler Findeks notuna göre farklı vadelerde %1,49'dan başlayan faiz oranlarıyla kredi alabilecek.

TEB Bayram Kredisi Hesaplama

TEB’den bayram kredisi kampanyası dahilinde 50.000 TL tutarlı kredi hesaplama yapılığında kredinin 5 yıl vadede aylık taksitleri yaklaşık 1.250 TL oluyor. Kredinin toplam geri ödemesi de 75.900 TL’ ye karşılık geliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, TEB olarak, müşterilerinin finansman ihtiyacını en uygun koşullarda sağlamaları için çalıştıklarını belirtti.

Bu doğrultuda, müşterilerin farklı tutarlardaki kredi ihtiyaçlarını karşılamak ya da kredi borçlarını birleştirip rahat etmek isteyenler için bir kampanya başlattıklarını kaydeden Mendi, "Kampanyayla müşterilerimiz, bayramda yaşayacakları olası nakit ihtiyacını TEB'in avantalı paketiyle kolayca karşılayabilecek. Diğer bankalardaki kredi borcunu TEB'e transfer edenler de %1,49'dan başlayan faiz oranlarıyla kredi kullanarak ödemelerini düzene sokabilirler." ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: KrediPazarı