Yapıkredi'den 70. Yıla Özel Kredi Kampanyaları

02/12/2013

Yapı Krediden yapılan açıklamaya göre banka müşterileri, bankanın 70. yılına özel Aralık ayında masrafsız kredi avantajlarından faydalanabiliyor.

Yapı Krediden yapılan açıklamaya göre banka müşterileri, Aralık ayında masrafsız kredi avantajlarından faydalanabiliyor. İnternet ve Mobil Şube'ye girenler ise New York seyahati, akıllı telefon ve tablet kazanma şansını yakalıyor.

Banka, Aralık ayında müşterilerine otomobil, akıllı cihaz, New York seyahati günde 10 TL geri ödemeli 9 bin TL Bireysel İhtiyaç Kredisi fırsatı da sunuyor. 70. yılına 2014 yılında kutlayacak olan Yapı Kredi, yeni yaşına müşterilerine hediyeler dağıtarak giriyor. 3-31 Aralık 2013 tarihleri arasında İnternet veya Mobil Şube'ye giriş yapan banka müşterileri, New York seyahati veya akıllı cihaz kazanma şansını yakalıyor.

İnternet veya Mobil Şube'ye Kullanıcı Kodu, T.C. Kimlik Numarası veya kredi kartı bilgileriyle giriş yapan kullanıcılar, para transferleri, yatırım işlemleri, ödemeler, kredi kartı borç ödeme işlemlerini yaparak kazanma şanslarını artırabiliyor. Kampanya kapsamında toplam 22 çekiliş hakkı kazanılabiliyor. Yapı Kredi, çekiliş sonucunda 5 kişiye çift kişilik New York Gezisi, 5 kişiye iPhone 5S 16 GB, 5 kişiye Htc ONE telefon, 5 kişiye Nokia Lumia 925 ve 5 kişiye iPad Mini 16 GB hediye ediyor.

Yapı Kredi'nin 2014 Aralık ayı için hazırladığı özel masrafsız Yılbaşı Kredisi kampanyasıyla banka müşterileri 3 Aralık itibarıyla günde 10 TL'ye, 36 ay vadeli 9 bin TL masrafsız Yılbaşı Kredisinden faydalanabiliyor. Bunlara ek olarak, Yapı Kredi İnternet Şubesi'ne giriş yapan tüm kullanıcılar internet alışverişlerinde de sürpriz indirimler kazanma imkanı bulacak.  Kampanyadan faydalanmak isteyenler, kredi başvurularını Yapı Kredi ATM'leri aracılığıyla, kredisimdi.com.tr'den veya SMS yoluyla kolayca yapıp sonucunu anında öğrenebilir. SMS ile başvuru yapmak isteyenlerin ise "Bireysel (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık net geliri" yazıp 4411'e mesaj atmaları yeterli.

Türkiye'nin en bonkör kartı Worldcard 22. yılında Yapı Kredi müşterilerinin araç sahibi olma hayallerini gerçekleştiriyor. Yeni yılı kart sahiplerinin ayaklarını yerden kesecek bir kampanyayla karşılayan Worldcard, 44 kişiye otomobil hediye ediyor. 1-31 Aralık 2013 tarihleri arasında Worldcard sahipleri yurt içi ve yurt dışında yaptıkları her 25 TL'lik harcama için 1 çekiliş hakkı kazanıyor.

Kampanya kapsamında kredi kartından yapılacak nakit çekim ve fatura ödeme gibi bankacılık işlemleri de çekiliş hakkı kazandırıyor. Ayrıca, kampanyaya tüm Yapı Kredi bireysel banka kartları ile yapılan alışveriş işlemleri de dahil olacak. Çekiliş sonunda 22 kişiye Ford Fiesta, 22 kişiye ise Ford Focus kazandıracak Worldcard, 22'nci yılında da en çok yerde, en çok kişiye, en çok kazandıran kart olmayı sürdürüyor. Yapı Kredi'nin yılbaşına özel fırsatları hakkında daha fazla bilgi için www.yapikredi.com.tr ve www.worldcard.com.tr'yi ziyaret edebilir.

Kaynak: Haberler