Ziraat Bankası Kredi Hesaplama

07/05/2019

Ziraat Bankası bireysel kredi ürünleri kapsamında en düşük tabela konut kredisi faiz oranlarını kullandırıyor. Ziraat Bankası kredi hesaplama ne kadar?

Bankaların kredi faiz oranlarında son haftalarda artmaya devam etsede Ziraat Bankası kredi ürünleri kapsamında tüketiciye en uygun kredi faiz oranlarını sunmaya devam ediyor. Ziraat Bankası bankalar arasındaki en düşük ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranlarını kullandırıyor.

Ziraat Bankası Konut Kredisi

Ziraat Bankası 10 yıl vadeye kadar %1.45 konut kredisi faiz oranı uyguluyor. Banka konut kredileri arasında en düşük tabela konut kredisi faiz oranını sunuyor.

Konut Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası’ndan 200.000 TL tutarda 10 yıl vadeli konut kredisi hesaplama yapıldığında kredinin aylık taksitleri 3. 520 TL olurken toplam geri ödeme miktarı 423.000 TL’ ye karşılık geliyor

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi ürünleri dahilinde 5 yıl vadeye dek %1.75 kredi faiz oranı kullandırıyor. Söz konusu oran ihtiyaç kredisinde bankalar arasındaki en düşük faiz oranı seviyesi.

İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası’ndan 50.000 TL tutarda 5 yıl vadeli kredi hesaplama yapıldığında aylık ödemeler 1.350 TL, toplam ödeme miktarı ise yaklaşık 81.000 TL oluyor.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi

Ziraat Bankası taşıt kredisi ürünleri kapsamında kaskosu banka tarafından yapılan araçlar için %1.71, kaskosu dışarıdan yapılan araçlar için %1.74 kredi faiz oranı sunuyor. Banka ikinci elde en fazla 5 yaşına kadar taşıtlara kredi kullandırıyor.

Taşıt Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası’ndan kaskosu banka tarafından yapılmış 70.000 TL tutarda 4 yıl vadeli taşıt kredi hesaplama yapıldığında kredinin aylık taksitleri yaklaşık 2.150 TL vade sonunda ödenen toplam miktarı ise 103.000 TL oluyor.

Kaynak: KrediPazarı