Ziraat Bankası Oyak Mensuplarına Özel Konut Kredisi

14/03/2019

Ziraat Bankası Oyak üyelerine uzun vadeli, düşük faizli, dosya masrafsız ve uygun ödeme seçenekleri ile OYAK Üyelerine Özel Konut Kredisi kredi ürünü kullandırıyor.

Ziraat Bankası Oyak mensuplarının konut kredisi ihtiyaçlarını Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi ürünü ile karşılıyor. Ziraat Bankası Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi ürünü kapsamında 120 aya kadar vadeli ve konutun ekspertiz değerinin %80’ine kadar avantajlı fırsatlarla konut kredisi kullandırımı yapıyor.

Ziraat Bankası Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi

Ziraat Bankası yıllık maliyet oranın %16.7 seviyelerinde olan Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi ürünü için aylık %1.28 konut kredisi faiz oranı sunuyor.

Ziraat Bankasından Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi ürünü için 150.000 TL tutarında 10 yıl vadeli konut kredisi hesaplama gerçekleştirildiğinde aylık ödemeler 3.600 TL, toplam geri ödeme tutarı ise 215.800 TL’ ye denk geliyor.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Masrafları

Ziraat Bankası ilgili konut kredisi ürünü için konutun durumuna göre en az 570 TL ekspertiz ücreti, ortalama 50 TL DASK ücreti, 130 TL ipotek tesis ücreti ve ortalama 180 TL konut sigortası masrafı alıyor.

Kaynak: KrediPazarı