Ziraat Bankası'ndan Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi

12/10/2018

Ziraat Bankası Oyak üyelerine özel konut kredisi fırsatları sunuyor. KrediPazari.com Ziraat Bankasının Oyak üyelerine uyguladığı kredi rününün detaylarını araştırdı.

Ziraat Bankası Oyak mensuplarının konut kredisi ihtiyaçlarını Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi ürünü ile karşılıyor. Ziraat Bankası Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi ürünü kapsamında 120 aya kadar vadeli ve konutun ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi kullandırımı yapıyor. Kredi ürünü dahilinde Ziraat Bankası kredi tahsis ücreti almıyor.

Ziraat Bankası Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi Faiz Oranı

Ziraat Bankası Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi için 120 ay vadeye kadar %2,19 faiz oranından konut kredisi sunuyor. İlgili konut kredisi ürünü için 100 bin TL tutarında 120 ay vadeli konut kredisi hesaplama yapıldığında aylık ödeme tutarı 2 bin 366 TL, toplam geri ödeme miktarı ise 283 bin 920 TL oluyor.

Ziraat Bankası Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi Masrafları

Ziraat Bankası Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi ürünü için konutun durumuna göre 498 TL ile 1798 TL arasında ekspertiz ücreti, ortalama 50 TL DASK ücreti, 130 TL ipotek tesis ücreti ve ortalama 180 TL konut sigortası masrafı talep ediyor. Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi ürünü dahilinde kredi tesis ücreti alınmıyor.

Kaynak: KrediPazarı