Ziraat’ten Kobi’lere Nefes Kredisi

20/06/2018

Ziraat Bankası oda veya borsa üyesi olan KOBİ’lere özel, uygun koşullarda işletme sermayesi finansmanı ve teminat desteği sağlıyor.

Ziraat Bankası, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Odası, Sanayi Odası, Deniz Ticaret Odası veya Ticaret Borsası üyesi olan, Kobilere %0.99 faiz oranıyla kredi kullanma fırsatı sunuyor. Ziraat Bankası Kobi’lere Nefes kredi kapsamında %0.99 faiz oranına ek olarak 6 ay anapara geri ödemesiz ve takip eden 12 aylık süreçte eşit taksit seçenekleriyle 18 ay vadeli kredi fırsatı kullandırıyor.

Kredinin özellikleri şu şekilde;

Krediden; Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Odası, Sanayi Odası, Deniz Ticaret Odası veya Ticaret Borsası üyesi olan, yurtiçinde faaliyet gösteren, eczane, kooperatif, döviz büfesi, faktöring şirketi, emlakçı, mali müşavir, yeminli mali müşavir olmayan, gerçek/tüzel kişiliğe haiz KOBI ölçekli işletmeler yararlanılabiliyor.

Krediler, işletmelerin bağlı bulundukları odalar için belirlenmiş azami limite göre; aylık %0,99 faiz oranı ve 6 ay anapara geri ödemesiz (aylık faiz ödemeli), takip eden 12 ay eşit taksitli toplam 18 ay vade ile kullanılabiliyor.

Bağlı bulunulan oda/borsadan alınmış ve “Ziraat Bankası - TOBB Nefes Kredisi” ifadesinin yer aldığı üyelik belgesi ile Şubelerimize başvuruda bulunulabiliyor.

Ziraat Bankası’nın sunduğu düşük kredi faiz oranlı ve uygun uygun vadeli ödeme planlı Kobi Nefes Kredisine sadece Ziraat Bankası şubelerinden başvuru yapılabiliyor.

Kaynak: krediPazarı