Güncel Konut Kredisi/ Mortgage Haberleri

Büyük Ölçekli Şirketlerin Borçlarına da Yapılandırma Geldi

14-10-2019

Türkiye Bankalar Birliği'nden (TBB) bir yapılandırma açıklaması daha geldi. Açıklamada "Kredi borcu bulunan büyük ölçekli şirketler için Finansal Yeniden Yapılandırma uygulamasına başlanacaktır." ifadelerine yer verildi.

VakıfBank Banka Gayrimenkulü Konut Kredisi Kampanyası

14-10-2019

VakıfBank, banka gayrimenkulü konut kredisi ürünü için %0.99 faiz oranı ile 15 yıla kadar vade ve konutun liste fiyatı üzerinden %20 indirim ile yüzlerce konutu satışa sunuyor.

Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları Ne Kadar?

14-10-2019

Ziraat Bankası bireysel kredi ürünleri kapsamında konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi için cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bankanın kredi kampanyaları ve faiz oranları ne kadar?

Türkiye Finans’tan Yüzde 0.75 Oranlı Konut Finansmanı Kampanyası

14-10-2019

Türkiye Finans Bankası Banka Gayrimenkulleri ve Anlaşmalı Toplu Konut Finansmanı kampanyaları için kar payı oranlarını %0.75’e indirdiğini açıkladı. Kampanya sınırlı sürede uygulanacak.

Hafta Kapanışında Konut Kredisi Faizlerinde Son Durum

11-10-2019

Konut kredisi faiz oranlarındaki düşüş Suriye operasyonu ve ABD yaptırım riskleri ile kısmi olumsuz etkilenen ekonomik durumdan ötürü Ekim ayının ikinci haftasında yavaşladı. Hafta kapanışında konut kredi faiz oranlarında son durum ne oldu?

En Fazla Konut Satışı Yapılan İller Hangileri?

11-10-2019

Emlak verilerine dayanarak en fazla konut satışı yapılan iller belli oldu. En çok konut satışı hangi illerde? Bu illerde konut fiyatları ve geri dönüş süreleri ne kadar?

Konut Kredisi Faizleri Kurdaki Yükselişten Etkilenir mi?

11-10-2019

Üçüncü gününe girilen Barış Pınarı Harekatı ve ABD’den yaptırım riskleri dolayısıyla dolar yükseliş yönlü seyrediyor. Kurda yaşanan yükseliş kredi faizlerini olumsuz etkiler mi?

HalkBank Hesaplı Evim Konut Kredisi Kampanyası

11-10-2019

HalkBank Hesaplı Evim konut kredisi kampanyası kapsamında %0.99 faiz oranı ile 15 yıl vadeye dek konut kredisi kullandırmaya devam ediyor. Hesaplı Evim Konut Kredisi masrafları ne kadar?

Ziraat Bankası Kampanyalı Taşıt Kredisi Hesaplama

11-10-2019

Ziraat Bankası taşıt kredisi kampanyası kapsamında %0.49’dan başlayan faiz oranları sunuyor. Bankanın kampanya şartları ve taşıt kredisi hesaplama rakamları neler?

Ziraat Bankası Ortak Konut Kredisi Kullandırıyor

10-10-2019

Ziraat Bankası konut kredisi taksitlerini tek başına ödemekte zorluk çekecek veya ortak mülk edinmek isteyen müşterilerine konut kredisi taksitlerini bölüşerek ev ortak ev sahibi olabilme fırsatı sunuyor.